Montér leteckých interiérů- 2 SMĚNNÝ PROVOZ
  • Plzeň
Plzeň
Trenkwalder Česká Republika
25. 10. 2021
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • ruční montáž kuchyňských modulů, šatních skříní nebo toaletních jednotek pro AIRBUS
  • práce s technickými výkresy a návody
  • 2směnný provoz
Váš profil
  • SOU vzdělání /ideálně truhlář, zámečník nebo elektrikář/
  • manuální zručnost, cit pro detail a pečlivost
  • orientace v technické dokumentaci
Naše nabídka
  • příjemné pracovní prostředí /výborný kolektiv, vytápěná výrobní hala, klimatizace, kantýna, sociální zařízení/
  • orientační hrubá nástupní mzda 27.000,- Kč/měsíc
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • zaškolení formou tréninku a praktických ukázek
  • výborná dopravní dostupnost /MHD/
  • 5 týdnů dovolené

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity