MONTÉR / TECHNIK ELEKTRO (m/ž) – ZLÍN, dlouhodobá, perspektivní spolupráce, 13. a 14. plat
  • Zlín
Zlín
KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
25. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Máte vzdělání v oboru elektro, §6, řp. sk. B a chuť

na změnu? Máte zájem / zkušenosti s oblastí průmyslové automatizace a

ovládáte čtení technické dokumentace?

Šanci dáme i šikovným absolventům!

Nemáte problém s cestováním a montáží u zákazníka

s denním návratem do Zlína v odpoledních hodinách (většinou mezi 15 –

16 h) ?

Dejte nám o sobě vědět, rádi se potkáme a probereme

podrobnosti. Víte-li spíše o někom jiném, za případné sdílení předem děkujeme.

CO VÁM NABÍDNEME?

  • Práci v perspektivní společnosti a

    pohodovém kolektivu na HPP / pod kmen, případně na IČO
  • Mzdu od 50 tisíc dle individuální domluvy

    + odměny a 13. a 14. plat
  • Přesčasy propláceny v maximální výši
  • Služební automobil
  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně (zhruba 7 –

    15:30)
  • 4 týdny dovolené, 3 dny osobního volna navíc
  • Příspěvek na stravu a občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení (odborné i jazykové)

NÁPLŇ

PRÁCE

  • Provádění montáží a realizace elektro SLN A MaR

    zapojení pro procesní automatizaci ve farmaceutickém, chemickém, ČOV, BIO

    plyn stanice a automotive průmyslu ve výrobních prostorách ve Zlíně
  • Následná realizace přímo u zákazníka
  • Oživování řídících systémů, spolupráce s projektanty a

    programátory

CO

OČEKÁVÁME?

  • Vzdělání

    v oboru elektro ideálně se zájmem / přesahem do oblasti průmyslové

    automatizace, do energetiky, TZB, účetních a řídících systémů ERP
  • Řp.

    sk. B – aktivní řidič.
  • Vyhlášku

    50 §6
  • Ochotu

    učit se novým věcem
  • Schopnost

    pracovat v týmu i samostatně

  • Práce Zlín
  • Montér Bohuslavice u Zlína
  • Montér Zlín
  • Technik Bohuslavice u Zlína
  • Technik Zlín
  • Technik STK Zlín
  • Zkušební technik Zlín
  • Technik BOZP Zlín
  • Stavební technik Zlín
  • Přijímací technik Zlín
  • Technik údržby Zlín
  • Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 623
    325