Mzdová účetní - bez uplatnění jazyků, vhodné pro invalidní důch.
  • Plzeň
, Plzeň, Edvarda Beneše 2439/70
BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o.
14. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Mzdová účetní společnosti , vhodné pro invalidní osoby
(bez znalosti cizích jazyků)

GROUP BBS, s.r.o.

práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Smluvní vztah:

pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání:

středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky: čeština (výborná)

Benefity: mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení, individuální rozvržení pracovní doby, bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, notebook, občerstvení na pracovišti, vlastní organizace náplně práce

Vhodné i pro:

OZP s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem (tělesně postižení, vozíčkáři)

Zařazení:

mzdový účetní, personalistika a HR

BBS - Plzeň

jsme česká, středně velká společnost s 30letou tradicí, poskytující služby. Dlouhodobě působíme na chráněném trhu práce.

Vaše pracoviště bude v sídle naší společnosti, které se nachází v Plzni na Jižním Předměstí.

Nástup je možný po vzájemné domluvě (možný ihned). Práce není fyzicky náročná, a proto je vhodná i pro OZP.  ID je velkou výhodou benefity.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení mzdové agendy

  • Komunikace s úřady (ČSSZ, zdravotní pojišťovny) a zaměstnanci

  • Evidence a výdej pracovního oblečení

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání

  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici – aktuální znalost mezd

  • Znalost chráněného trhu práce výhodou

  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

  • Trestní bezúhonnost a bezdlužnost

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu

  • Možnost vlastní organizace práce

  • Individuální přístup

  • Odbornou podporu a zázemí

  • Kancelář v Plzni – v blízkosti MHD

  • Možnost stravování v místě pracoviště (EB bistro)

  • Bezbariérový přístup

Benefity:

  • Služební telefon

  • Notebook

  • Benefitní karta (Můj Up)

  • Příspěvek na dopravu

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 055
269