Mzdová účetní - Most
  • Most
Most
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
23. 9. 2022
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Mobilní telefon

- Notebook

- Vzdělávací kurzy, školení

- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

- Možnost občasné práce z domova

Požadavky: Pro našeho klienta, stabilní českou společnost s více než 25letou působností v účetním a daňovém poradenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce:

* Kompletní zpracování měsíční a roční mzdové závěrky v mzdovém systému

* Zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou

* Příprava dokumentů spojených s výstupem zaměstnance – potvrzení o zaměstnání, potvrzení pro ÚP apod.

* Komunikace s příslušnými institucemi – OSSZ, finanční úřad, zdravotní pojišťovny, úřad práce apod.

* Provádění srážek ze mzdy dle platné legislativy

* Vystavování potvrzení o výši příjmů pro zaměstnance

* Komunikace s klienty (tuzemskými i zahraničními) - poradenství, podpora

Požadujeme:

* Praxe v oboru min. 2 roky na pozici samostatný/á mzdový účetní

* Znalost zpracování mezd a souvisejících pracovněprávních předpisů a zákoníku práce

* Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, smysl pro detail

* Analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny

* Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou nikoliv podmínkou

* Výhodou znalost SW Helios, Info office, APSO

Nabízíme:

* Zázemí stabilní společnosti s více než 25letou působností v účetním a daňovém poradenství

* Po zapracování možnost práce z domova

* Jazykové kurzy

* Odborné semináře

* Průběžné odměny

* Multisport karta

* Baby a dog friendly prostředí

* PC a telefon, možné využívat k soukromým účelům

* Přátelský kolektiv

* Nástup možný ihned

* Místo výkonu práce: Most

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.