Mzdová účetní - Personální asistent / asistentka
  • Praha 6, Praha
Praha
13. 5. 2022
Informace o pracovní pozici

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha.

Více informací o společnosti naleznete na www.uvn.cz.

Náplň práce:

• zabezpečování problematiky personální a mzdové agendy vybraných oddělení ÚVN (kumulace mzdová účetní / personalistka)

• činnosti související se vznikem, změnami nebo ukončením pracovních poměrů (včetně zpracování příslušných evidencí, komunikace s úřady apod.)

• činnosti související se zúčtováním výplat (včetně zpracování nemocenských dávek, srážek, exekucí, RZD, ELDP apod.)

Nabídka: • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího pracovního volna navíc

• vzdělávací aktivity (e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání)

• příspěvky pro zaměstnance 10.000 Kč na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce)

• příspěvky pro děti zaměstnanců 2.500 Kč na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce)

• mateřská školka Střešovanka

• kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč)

• ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000,- Kč/měsíc)

• slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb

• program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.)

• další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další)

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@uvn.cz a robert.fiala@uvn.cz - Ing. Robert Fiala - Vedoucí Oddělení personalistiky a mezd - tel.: 973 202 750.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 5. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky: • SŠ vzdělání s maturitou

• praxe na pozici mzdové účetní

• znalost pracovního práva, mzdové a daňové problematiky, problematiky soc. a zdrav. pojištění

• zkušenosti s odměňováním formou platu vítány

• pracovitost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

• výborná znalost práce s PC (Word, Excel, e-mail)

• trestní bezúhonnost