Mzdová/ý účetní
  • Hradec Králové
Hradec Králové
PROFI-MEN, s.r.o.
17. 1. 2024
27 000 Kč - 30 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání,

- praxi ve zpracování mzdové agendy - alespoň 1 rok,

- očekáváme aktivní přístup k řešení problémů, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost

- ŘP skupina: B,

- práci na PC: MS Office, internet, mail.

Náplň práce - popis pracovních činností:

- zpracování mzdové agendy v počtu cca do 200 mezd měsíčně,

- zpracování mezd v systému Helios,

- spolupráce s institucemi - OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřad,....

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu s ohledem na případné dojíždění,

- možnost seberealizace a jistotu práce u stabilní ryze české společnosti,

- možnost převzetí funkce a zapracování cca 1 měsíc,

- rozpětí mzdy: 27.000 – 30.000 Kč (i více dle zkušeností),

- odborný růst ve specializované účetní firmě ,

- dlouhodbá perspektiva uplatnění,

- příspěvek na stravování a penzijní připojištění,

- dobrý pracovní kolektiv,

- odborné vedení při zapracování,

- nástup možný ihned, dohodou.

  • Práce Hradec Králové
  • Mzdový účetní Hradec Králové
  • Mzdová účetní Hradec Králové
  • Účetní Hradec Králové
  • Hlavní účetní Hradec Králové
  • Finanční účetní Hradec Králové
  • Účetní metodik Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259