Mzdoví účetní
  • Příbram
Příbram, ACS International s.r.o., Příbram, Březohorská /
ACS International s.r.o.
9. 4. 2022
26 000 Kč - 32 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Pozice: mzdoví účetní
Náplň práce:
- Primárně reportuje Hlavní účetní
- Účetní systém Money
- Denní komunikace v angličtině hlavně psanou formou se zkušeným účetním týmem v ACS Bulharsko a Německo
- Kompletní vedení a zpracování mdzové agendy cca 40 zaměstnanců
- Vedení agendy sociálního a zdravotního pojištění a daňová agenda pro zaměstnance pracujících v zahraničí (převážně Německo)
- Výpočet a výplata mzdy zaměstnanců (výpočet jenotlivých složek mzdy, náhrad apod.)
- Zpracování povinných hlášení a výkazů, přehledů
- Sledování legislativních změn, týkajících se problematiky sociálního a zdravotního pojištění, daně z přijmu, výplaty nemocenských dávek apod.
- Podklady pro návazná řízení na personální a mzdovou oblast (spolupráce při kontrolách, komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní)
- Přesah do finančího účetnictví - agenda pokladny,banky a faktur přijatých
Požadujeme:
- Úplné SŠ odborné vzdělání s maturitou
- Praxi v oboru mzdové agendy a případně i personalistiky min. 3 roky
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
- Dobrá znalost zákoníku práce a předpisů pro mzdy a personalistiku
- Vysoká míra zodpovědnosti a samostatnosti
- Spolehlivost, bezúhonnost
- Absolutní důvěryhodnost
- Analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost
- Proaktivní přístup, chuť do práce, flexibilita
- Dobrá znalost MS Excel , MS Outlook
- Dobrá orientace v IT systémech pro zpracování mezd a personalistiky
Zaměstnanecké výhody: roční bonus, možnost zkráceného pracovního úvazku, stravenky, smlouva na dobu určitou 1 rok, následně prodloužení na dobu neurčitou
Nástup: od 1.5.2022 Mzda: 26 000,- až 32 000,- Kč
Kontakt: Zápotočná Lucie, e-mail: lucie.zapotocna@acs-e.com
Místo výkonu práce: ACS International s.r.o., Březohorská č.p. 253, Příbram VII