MZDOVÝ/MZDOVÁ ÚČETNÍ - 40 000-45 000 Kč/měsíc
  • Praha
Praha
Falcon security, s.r.o.
22. 5. 2024

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů.

Lokalita: Praha 7

Mzda: 40 000 - 45 000Kč/měs. dle pracovních zkušeností

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ novou kolegyni v oblasti interního zpracování mezd.

Náplň práce:

•Odpovědnost za vedení veškeré mzdové agendy

•Zpracování mezd - zajištění správnosti a úplnosti podkladů pro mzdy

•Zpracování a kontrola odvodů daně z příjmu, pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění, výpočet nemocenského pojištění, vedení evidenčních listů zaměstnanců

•Komunikace se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ apod.

•Roční zúčtování daně, ELDP, vyúčtování zálohové a srážkové daně

•Zpracování a vedení evidence exekucí, insolvencí

Požadujeme:

•Min. SŠ vzdělání s maturitou

•Odborná praxe a znalosti v oblasti mzdového účetnictví

•Znalost legislativy v oblasti daně z příjmu, nemocenského pojištění, zdravotního a sociálního pojištění

•Uživatelská znalost práce na PC

•Samostatnost, aktivní a profesionální přístup

•Zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost

•Morální a občanská bezúhonnost

•Znalost systému Karát výhodou

Nabízíme:

•Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

•Pravidelně vyplácená měsíční mzda

•Notebook, služební telefon

•Po zapracování možnost flexibilní pracovní doby, po domluvě občasný home office

•Firemní akce, posezení s kolegy

•Práci na HPP, vhodné i pro OZP

•Pracoviště: Praha 7 Holešovice - v blízkosti metra Nádraží Holešovice

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 618 006, 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu.

  • Práce Praha
  • Mzdový účetní Praha
  • Mzdová účetní Praha
  • Účetní Jílové u Prahy
  • Účetní Praha
  • Hlavní účetní Praha
  • Finanční účetní Praha
  • Účetní metodik Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 280
    321