Nástrojař
  • Hrádek nad Nisou
Nástrojař
AD EMPLOYMENT s.r.o.
18. 1. 2024
40 000 Kč - 45 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:

    • SŠ strojírenské zaměření /vyučen v oboru nástrojař, mechanik

    • Znalosti problematiky vstřikování plastů, nástrojařská praxe - výhodou

    • Znalost AJ nebo NJ - výhodou

    • Znalost MS Office

Pracovní náplň:

    • Provádí preventivní údržbu strojů, tzn. jejich čištění, mazání a základní údržba,

    • Provádí opravy nástrojů menšího rozsahu

    • Navrhuje technicko-organizační opatření k eliminaci neshod

    • Spolupracuje na vytvoření databáze často potřebných náhradních dílů

    • Dle potřeby asistuje a podílí se na údržbě strojů

Nabízíme:

    • Zajímavou práci v automobilovém průmyslu,

    • plnohodnotné zaškolení,

    • příspěvek na penzijní/životní připojištění,

    • závodní stravování,

    • trvalé zvyšování kvalifikace možnost kariérního růstu,

    • měsíční mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem zaměstnance,

    • nástup možný ihned.

  • Práce Hrádek nad Nisou
  • Hrádek nad Nisou - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259