Nástrojář, přípravář forem - příspěvek na dopravu - Svářeč
  • Ostrava
Ostrava
ADECCO spol.s r.o.
25. 11. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Náplň práce:

Hledáme šikovné nástrojáře - přípraváře forem.

- Údržba, oprava forem pro nízkotlaké lití hliníku

- Údržba, oprava střižných forem

- Výměny forem ze strojních zařízeních a jejich obsluha

- Řešení problémů na formách ve výrobě

- Obsluha VZV, jeřábu, a kyslíko-acetylenového hořáku

- Obsluha nástrojů jako vrtačka, pila, kotoučová stolní bruska

- Vedení elektronických záznamu o opravách, výměnách a preventivních údržbách

Benefity

Co za to nabízíme:

- odpovídající mzdu

- odměny za vykonanou práci

- příspěvek na dopravu

- 25 dní dovolené

- 2 dny volna na zotavenou

- systém benefitů v podobě stravenek (v hodnotě 123 Kč)

- příspěvku na volnočasové aktivity v podobě benefitní karty v hodnotě 1.000 Kč na měsíc (po zkušební době)

- příspěvku na penzijní pojištění v hodnotě 1.000 Kč na měsíc (po zkušební době)

Specializace

technický - výroba

Nabízená mzda

Co od Vás očekáváme:
- Manuální zručnost
- Zkušenost s brusnými a řeznými nástroji
- Technické myšlení a znalosti
- Samostatnost
- Ochota se učit novým věcem
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Fyzická zdatnost
- Ochota pracovat v 3-směnném provezu
- Zkušenosti se svařováním metodou TiG (velkou výhodou)