Návštěvnické centrum Nový Jičín , úklidový pracovník/ce, ID/OZZ, (max. 2.st.), 125 Kč/h
  • Nový Jičín
, Nový Jičín, Masarykovo nám. 45/29
Uklidator.cz, s.r.o.
16. 3. 2024
125 Kč

Na úklid kancelářských a společných prostor v budově Návštěvnického centra Nový Jičín,

Masarykovo nám. 45/29 hledáme úklidové pracovníky/ce.

Náplň práce:

- běžný úklid kancelářských a společných prostor

Nabízíme:

- nástup 1. 5. 2024

- HPP/zkrácený úvazek (max.5h)

- odpolední směny (po úředních hodinách)

 - 125 Kč/h

 Požadavky:

- pouze pro ID/OZZ

- ČISTÝ TRESTNÍ REJSTŘÍK

- předchozí zkušenosti s úklidem výhodou

- spolehlivost

- samostatnost

- pečlivost

Uklízí se po úředních hodinách: po a pá - 17 - 22 h

                                                    so a ne - 16 - 22 h

Informace budou upřesněny při osobním pohovoru.

2 VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

V případe zájmu nás, prosím, kontaktujte  telefonicky: 771280820 v pracovní dny (7-11h)

nebo e-mailem:prace@uklidator.cz (zaslat životopis).

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259