Nenáročná práce pro muže a ženy-kontrola kvality! Zlín
  • Zlín
Zlín
W&J agency s.r.o.
23. 6. 2022
22 000 Kč - 27 000 Kč
Informace o pracovní pozici

   Nabízíme:

● možnost ubytování dle zakázky

● příspěvek 2.500, -Kč/měs.na ubytování dle vlastního výběru těm, kteří se rozhodnou přestěhovat za prací

● dlouhodobá pracovní příležitost ve stabilní společnosti

● nástup možný ihned

● přátelský kolektiv

● profesního růst

● práce na hlavní pracovní poměr – HPP, možnost práce i na dohodu o pracovní činnosti – DPČ

● možnost týdenních záloh

● stravenkový paušál

● čisté a moderní pracoviště

● podporu koordinátorky

   Pracovní náplň:

Budete se podílet na obsluze vstřikovacích lisů a následné práci s výlisky

(vizuální kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění, balení,...)

Práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše vás rádi naučíme).

   Požadujeme:

● manuální zručnost

● dobrý zdravotní stav

● minimálně základní vzdělání

● zodpovědnost

● ochotu pracovat ve třísměnném 7,5h. provozu (střídání ranních/odpoledních a nočních směn) s volnými víkendy.