NOČNÍ ostraha hypermarketu - Nové Butovice, Průhonice, zálohy, prémie, odměny
  • Praha
, Praha, Kořenského 1038/11
ADESTRA security, spol. s r.o.
30. 4. 2024

Hledáme noční ostrahu hypermarketu na NOVÝCH BUTOVICÍCH a v PRŮHONICÍCH

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce:

  • pochůzková kontrolní činnost na prodejně
  •  kontrola kamerových systémů, čipování
  • 12h směny - dny dle dohody

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-) Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

 Co od Vás očekáváme:

  • minimální věk od 18 let
  • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
  • zodpovědnost, fyzickou zdatnost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu
  • Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)
  • Práce je možná na DPP/HPP
  • Firemní oblečení
  • Sazba na hodinu 130-150 Kč/ hod. plus bonusy a prémie
  • Práce na dlouhodobou spolupráci
  • 12ti hodinová pracovní doba
  • Typ úvazku: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Brigáda
  • Další specifika práce: Časově flexibilní práce
  • Odměna: 130 Kč / hodina

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 004
258