NOVĚ! Specialista/ka digitálního marketingu - junior
  • Jihomoravský kraj
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Atraktivní příležitost pro Tebe!
Hledáme juniornějšího kreativce, (ideálně VŠ), zároveň energického kandidáta, znalého IT a prostředí soc. sítí, u kterého uvítáme zkušenost s digitálním marketingem.
V rámci strategie digitálního marketingu budeš zajišťovat, aby webové stránky, sociální média a všechny ostatní kanály zasáhly tu správnou skupinu zákazníků a naše značka bude vidět a budeš tak podporovat prodejní strategie a sdílet naše cíle.
Součásti budou průzkumy, analýzy trhu a konkurence a mnoho dalších rozmanitých činností, které tě budou bavit!

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání v informatice, nebo marketingu
  • alespoň roční praxe v oblasti marketingu vítáme (ideálně s grafickými programy apod.)
  • nadšení pro digitální marketing
  • velkou výhodou zkušenost s tvorbou marketingových strategií pro generování poptávky pro produkty B2B
  • angličtina na dobré úrovni

    Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • 13. plat – navýšení mzdy po zkušební době
  • pravidelnou valorizaci mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.