NVH odborník/ce
  • Jihlava
Jihlava
Gudmund s.r.o.
21. 6. 2024
46 500 Kč - 60 000 Kč

Hluk, vibrace  a tvrdost . Správně, hledáme NVH odborníka , který se s těmito charakteristikami bude setkávat dnes a denně. Máš rád výzvu a automotive obor?  Na nic nečekej a napiš nám!

 A jaká je náplň práce?

  • Tvou prací bude řešit NVH problémy pro elektrický motor a převodovku.
  • Určování oblastí pro možné zlepšení (náklady, účinnost, …).
  • Využívat techniky řešení problémů a strategické myšlení
  • Organizování setkání a předáván dat vedení.
  • Podporovat 8D aktivity.
  • Tvou rolí bude i hlavni kontakt mezi provozem a zákazníkem v tématice NVH.

 Co hledáme:

  • Vysokoškolské vzdělání v obdobném oboru.
  • Předchozí zkušenosti s měřením vibrací, hluku a lokalizováním zdroje hluku.
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka, německý jazyk výhodou.
  • Znát analýzy přenosové cesty (TPA).
  • Spojit simulační výpočty s praktickým měřením a porozumění modální analýze.
  • Výhodou je znalost technik: Shainin, 6 Sigma, KT, 8D a podobných.

 Nabízíme:

  • Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda).
  • 25 dnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Kvalitní zaškolení.
  • Cafeterii – příspěvek 9.000 Kč/rok (sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a mnohé další).
  • Finančně podporované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů.
  • Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.

Mzda 46.500 – 60.000 brutto / měsíc

Místo výkonu: Jihlava

  • Práce Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334