OBCHODNĚ-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE
  • Brno
, Brno, Vídeňská 134/102
CREDO REAL GROU
4. 4. 2024
31 000 Kč - 50 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Jako administrativní pracovník pracujete na recepci, sekretariátu, kde se podílíte na vedení administrativní agendy a péči o organizační, provozní a firemní administrativní záležitosti.

Co u nás budete dělat?

- administrativa spojená se zakázkami a provozem firmy,

- správa portfolia přidělených zakázek a nemovitostí, jejich náběry, dokumentace a předávání,

- pravidelná komunikace s klienty a práce s interním systémem,

- prezentace poskytovaných služeb a nabízených nemovitostí,

- příprava, organizace a realizace prohlídek nemovitostí,

- příprava smluv, dokumentů a podkladů a organizace a realizace osobních jednání s klienty.

Požadavky

Co musíte znát, mít a umět?

- výborné komunikační schopnosti slovem i písmem a příjemné společenské vystupování,

- zodpovědnost, pečlivost, důslednost, psychickou odolnost, umění naslouchat a učit se novým věcem,

- organizační schopnosti a umění řešit nečekané situace s nadhledem,

- časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení a schopnost samostatné i týmové práce,

- vzdělání nejlépe stavebního, ekonomického nebo obchodního směru (není však podmínkou),

- pokročilá znalost práce na PC, internet, MS Office (Word, Outlook. Excel) apod.,

- znalost anglického jazyka

- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič),

- bezúhonnost čistý trestní rejstřík.

Další informace

Co Vám nabízíme

- stabilní práci na plný úvazek

- kvalitní a příjemné pracovní zázemí plně vybavených kanceláří,

- firemní iPhone, plně vybavený pracovní stůl s PC a vlastní software pro on-line dražby,

- komplexní odborné zaškolení a následná pravidelná školení a kurzy,

- možnost seberealizace a dalšího profesního růstu,

- možnost využívat firemní vozidlo pro soukromé účely,

- 5 týdnů dovolené,

- firemní akce a teambuildingové aktivity.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260