Obchodně technický specialista - A3699
  • okres Hradec Králové
PROFI-MEN, s.r.o.
24. 2. 2024
35 000 Kč - 45 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadavky:

- SŠ, VŠ vzdělání - technické, technologické zaměření,

- vítána praxe - cca 1- 2 roky, příležitost i pro absolventy,

- znalost technické AJ vítána (datasheety),

- schopnost číst technické výkresy,

- samostatnost, práce v týmu,

- svědomitost.

- ŘP skupina: B,

- práce na PC - MS Office, internet, mail

- vítána znalost práce v CRM, ERP.

Náplň práce:

- tvorba nabídek, smluv s odběrateli, technické poradenství,

- tvorba příkazů pro výrobu,

- spolupráce s obchodníky a podpora obchodníků,

- aktivní tvorba a udržování dlouhodobě prospěšných vztahů se zákazníky,

- vedení obchodní agendy, řízení vztahů se zákazníky v systému CRM,

- možnost postupu na vedoucí pozici,

- účast na veletrzích.

Nabídka:

- nově obsazovaná pracovní pozice se zaučením,

- dlouhodové uplatnění a perspektiva u menší výrobní společnosti rodinného typu se zakázkovou výrobou ve

specializovaném oboru,,

- odborné vedení při zapracování, zaškolení, prostor a podpora pro rozvoj v obchodně technické oblasti,

- zajímavé finanční ohodnocení a roční odměna za poctivou práci, rozpětí mzdy: 30 000 (junior) - 45 000,- ( i více),

- možnost občasné práce z domova.,

- nástup: dle dohody ihned.

Firemní benefity – stravné, půjčky, příspěvky,

- příspěvky na pojíštění, zvýhodněné půjčky,

- stabilní přátelský kolektiv,

- nadstandardní odměny dle výsledků,

- práci na HPP na dobu neurčitou, příležitost i pro absolventy..

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259