Obchodně technický zástupce
  • Česká Republika
Spin HR s.r.o.
6. 3. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Péče o stávající zákazníky a akvizice nových v rámci ČR

- Zjišťování potřeb a požadavků jednotlivých zákazníků a jejich technická podpora.

- Zpracovávání cenových nabídek a pravidelný reporting.

- Přímý prodej balících strojů

- Komunikace se zahraničními partnery

- Velmi časté cestování za klienty po ČR

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického směru výhodou

- Praxe v oblasti přímého prodeje výhodou

- AJ na komunikativní úrovni – častá komunikace s partnery z Číny a Itálie

- Dobré komunikační dovednosti, všeobecný technický přehled

- Ochota cestovat – podstatná část pracovní doby

Nabízíme:

- Možnost plného Home office s velmi častými cestami za klienty

- Auto i k soukromým účelům

- Stravenky

- 5 týdnů dovolené

- Motivující mzda a odměny

- A další

Kód: HP_TRT_2793

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 908
263