Obchodní manažer/ka pro expanzi na zahraniční trhy
  • Brno - Zábrdovice
STAPRO s. r. o.
13. 8. 2024

STAPRO s.r.o. je předním poskytovatelem informačních systémů pro zdravotnictví.

Naše technologie pomáhají zdravotnickým zařízením zlepšovat péči o pacienty, optimalizovat provozní efektivitu a podporovat rozhodování. Jako lídr v oblasti zdravotnických IT řešení expandujeme s řešením pro JIP (jednotka intenzivní péče) na zahraniční trhy.

Hlavním úkolem pro obchodního manažera bude v první fázi expanze na rakouský trh.

Hledáme silnou osobnost lékaře s obchodním duchem, který se zajímá o IT technologie a je v rakouském systému zdravotnictví „jako doma“. Jeho pracovní náplní bude primárně analýza rakouského trhu, vyhledání potenciálních zákazníků, plánování schůzek se zástupci nemocnic a lékařských zařízení, prezentace našeho řešení pro JIP a prodej.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, v úvodu zejména pro pilotní nasazení.
  • Navazování, udržování a rozšiřování vztahů se zahraničními zákazníky.
  • Prezentace nabízeného řešení zahraničním zákazníkům.
  • Koordinace činností s ostatními útvary společnosti pro konkrétní obchodní případy.
  • Příprava podkladů a zpracování cenových kalkulací.
  • Realizace obchodních případů a následné zajištění podpisu obchodních smluv.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání medicínského/farmaceutického zaměření.
  • Zájem o IT technologie.
  • Aktivní znalost německého (schopnost prezentace/argumentace na odborné úrovni).
  • Silné obchodní zaměření a důraz na plnění stanovených cílů.
  • Schopnost pracovat samostatně a vést iniciativy s minimálním dohledem.

Nabízíme:

  • Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě.
  • Odpovídající finanční ohodnocení, na jehož přesné výši se dohodneme na pohovoru. A taky roční prémie při plnění ročního plánu.
  • Možnost částečného úvazku s flexibilní pracovní dobou, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít.
  • Veškeré potřebné vybavení k práci a příjemné pracovní prostření.
  • Penzijní připojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce.
  • Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332