Obchodní manažer (pozemní stavby)
  • Ostrava
Ostrava
Spin HR s.r.o.
7. 6. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

Pro našeho klienta, zavedenou stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer se zkušeností v oblasti pozemních staveb.

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru.

- Minimálně 5 let praxe na obdobné pozici v oblasti pozemních staveb.

- Zkušenosti s kalkulacemi a tvorbou rozpočtů ve stavebnictví.

- Schopnost efektivně vést a motivovat tým (kalkulanti, rozpočtáři).

- Zkušenosti s účastí ve výběrových řízeních.

- Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí.

- Výborné komunikační a organizační schopnosti.

- Schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy operativně.

Nabízíme:

- Konkurenční platové ohodnocení.

- Práci v dynamickém a profesionálním kolektivu.

- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.

- Zajímavé pracovní projekty a výzvy.

- Benefity jako jsou služební automobil, mobilní telefon, stravenky a další.

Kód: LH_KV_2801

  • Práce Ostrava
  • Přípravář staveb Ostrava
  • Obchodní zástupce Ostrava
  • Obchodní manažer Ostrava
  • Obchodní ředitel Ostrava
  • Obchodní analytik Ostrava
  • Obchodní asistent Ostrava
  • Obchodní referent Ostrava
  • Trenér obchodních dovedností Ostrava
  • Regionální obchodní manažer Ostrava
  • Vedoucí obchodní skupiny Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 379
    346