Obchodní manažer - prodej hutních materiálů
  • Praha
Praha
Trenkwalder Česká Republika
8. 4. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřené portfolio zákazníků a za konkrétní produktovou skupinu
  • Příprava obchodních smluv pro zákazníky
  • Komunikace s mateřskou firmou a s dodavateli v zahraničí
  • Zodpovědnost za přípravu a dodržení osobního prodejního rozpočtu a placení pohledávek
  • Denní komunikace s klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí
Váš profil
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Prokazatelná obchodní zkušenost s prodejem hutního materiálu
  • Proaktivní přístup k práci, schopnost týmové spolupráce
  • Aktivní znalost AJ podmínkou
  • Schopnost práce v ERP systému (např. SAP, Helios, apod...)
  • Řidičský průkaz sk. B
Naše nabídka
  • Motivující finanční ohodnocení - fixní plat + kvartální a roční bonusy
  • Perspektivní práce na HPP u stabilního zaměstnavatele (nadnárodní společnost)
  • Pružná pracovní doba (9:30 - 15:00)
  • 5 týdnů dovolenky
  • Možnost práce z domova, 3 sick days, stravenkový paušál
  • Mobil + notebook
  • Služební auto po skončení zkušební doby

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity