OBCHODNÍ ŘEDITEL PRO TECHNICKÝ PRODUKT (70-80.000 Kč)
  • Brno
Brno
AC Jobs, s.r.o.
25. 1. 2023
70 000 Kč - 80 000 Kč měsíc

Hledáme vůdce s obchodním myšlením. Orientujete se v SW/ HW, máte technický backround a zkušenost v koordinaci týmu? Chcete pracovat v perspektivní společnosti, která Vám umožní rozvoj a volné ruce při práci? Výborně!
Pošlete nám svůj životopis a buďte:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vedení týmu obchodníků, realizátorů a techniků
  • Zodpovědnost za prodej produktů a následní servis
  • Vyhledávaní nových obchodních příležitostí
  • Zodpovědnost za dobré obchodní vztahy
  • Mapování trhu a statistiky na trhu
  • Příprava obchodních podkladů
  • Zodpovědnost za exportní strategii
  • Spolupráce napříč firmu
  • Reporting

CO POŽADUJEME?

  • Praxi na obdobní pozici výhodou
  • Zkušenost s prodejem SW/ HW produktu
  • Technické myšlení
  • Orientaci ve SW/ HW
  • Praxi ve vedení / koordinaci týmu
  • Analytické a strategické myšlení
  • Praxe v přímém prodeji technického produktu výhodou

CO NABÍZÍME?

  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Pracovní techniku
  • Prémie
  • Bonusový systém
  • Příspěvky na sport, zdraví, kulturu a dovolenou
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Flexibilní pracovnou dobu
  • Vlastní rozvrhnutí práce
  • Lokalitu: Brno