Obchodní referent a marketér (AJ)
  • Třebíč
Třebíč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
22. 12. 2023

Máte již zkušenosti ze zákaznického servisu, zahr. obchodu a marketingu? Do menší firmy hledáme posilu obchodního týmu. Potřebujeme aktivní AJ (min. B2), PC gramotnost, spolehlivost. Výhodou znalost dalších cizích jazyků. Plat 35-55 tis. včetně bonusů, PS na dobu neurčitou.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Tvořit cenové nabídky pro zahraniční klientelu
  • Denně komunikovat mailově a telefonicky s klienty v AJ
  • Dohlížet nad svěřenými zakázkami, spolupracovat s kolegy
  • Spravovat marketing (sociální sítě, webovky, newslettery, grafické úpravy)
  • Vypomáhat vedení firmy v oblasti náborů, vzdělávání a rozvoji zaměstnanců

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?

  • Zázemí menší společnosti s neformální atmosférou
  • Měsíční plat ca. 35 – 55 tis. Kč včetně bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • PS na dobu neurčitou
  • Pracovní doba 7.30 – 16.00 (domluva možná)
  • Možnost práce z domova v případě potřeby
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko / home office

  • Práce Třebíč
  • Obchodní referent Třebíč
  • Referent Třebíč
  • Obchodní ředitel Třebíč
  • Obchodní analytik Třebíč
  • Obchodní manažer Třebíč
  • Obchodní zástupce Třebíč
  • Obchodní asistent Třebíč
  • Referent odbytu Třebíč
  • Referent zúčtování Třebíč
  • Vedoucí obchodní skupiny Třebíč
  • Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 902
    254