Obchodní referent Absolvent Kladno
  • Kladno
, Kladno, Buštěhradská 109
Colsys s.r.o.
24. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Zajímavá pracovní příležitost pro absolventa elektro oboru!

Na naše sídlo v Kladně hledáme kolegu na pozici obchodního referenta, který bude hrát klíčovou roli v našem týmu. Na této pozici budete tvořit nabídky a rozpočty pro obchod, budete vytvářet objednávky a pracovat se smlouvami. Po zapracování budete mít možnost komunikovat se zákazníky.

Požadavky:

       Absolvent (ideálně) elektro oboru s technickým povědomím.

       Znalost práce s počítačem, zejména MS Excel.

       Schopnost pracovat s lidmi a zodpovědný přístup.

       Zájem o nové technologie a ochota se stále učit.

Náplň práce:

       Tvorba cenových nabídek a rozpočtů.

       Vytváření objednávek a práce se smlouvami.

       Zpracovávání nezbytné administrativy spojené s řízením objednávek.

       Spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy.

       Komunikace se zákazníky ohledně jejich požadavků - po zapracování.

Nabízíme:

       Zajímavou pracovní pozici v oblasti obchodu.

       Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání.

       5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.

       Multisport kartu za zvýhodněnou cenu.

       Stravenkový paušál v hodnotě 116 Kč/odpracovaný den.

       Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Neboj se přihlásit, všechno tě naučíme!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 280
321