Obchodní referent/referentka
  • Terezín
, Terezín, Pražská 328
DYNTEC
13. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • obchodní referent/ka zajišťuje činnosti na obchodním oddělení společnosti vyrábějící veterinární léčivé přípravky,
  • administrativně-organizační podpora pro smluvní distributory léčiv,
  • evidence obchodních případů (realizace objednávek a následného exportu zboží),
  • udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery,
  • úzká spolupráce s kolegy (výrobní středisko, apod.)

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
  • znalost AJ na komunikativní úrovni, včetně psané formy,
  • aktivní řidič/ka (skupina B),
  • znalost práce na PC (MS Office – Outlook, Word, Excel),
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,

Výhodou (není podmínkou):

  • povědomí o logistice.

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu (pracovat na svém rozvoji v rámci oboru).

 Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku, služební telefon.

Plat/mzda: od 25 000 Kč.

Nástup možný od 2. května 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na

e-mail: pluharova@dyntec.cz kontaktní osoba pro uchazeče: Zdeňka Kondrátová (Pluhařová),

tel: +420 607 007 413, nebo na email: sd@dyntec.cz, Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260