Obchodní referentka s AJ
  • Brno
Brno
Spin HR s.r.o.
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- zadání objednávek do informačního systému, kontrola správnosti položek

- zabezpečit aktuální a platné ceny jednotlivých položek pro daného zákazníka

- včasné a úplné potvrzení objednávky zákazníkovi

- se zákazníkem dojednat způsob dopravy zakázky a její cenu

- zajištění dopravy zboží včetně přípravy potřebných dokumentů

- vystavení faktur s platebními podmínkami platnými pro danou firmu

Požadujeme:

- schopnost samostatné činnosti

- znalost obchodních procesů

- zběhlost v práci s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači

- výborné komunikační schopnosti

- schopnost nést zodpovědnost za svěřenou práci

- dobrá znalost angličtiny a polštiny písemnou i ústní formou

Nabízíme:

- stravenky

- 5 týdnů dovolené

- 13. plat

- Občerstvení na pracovišti

- flexibilní pracovní doba

- příspěvek na penzijní připojištění

Kód: VD_IM_1580