Obchodní zástupce – neomezené bonusy, HPP/IČO, flexibilní pracovní doba
  • Praha 3
, Praha 3, Olšanská 54/3
Novitim s.r.o.
4. 9. 2024
40 000 Kč - 80 000 Kč

Pozice obchodního zástupce tě láká ale jsi junior a nemáš za sebou ještě tolik zkušeností? To vůbec nevadí! Naučíme tě, jak to v obchodním světě chodí a ty si

pak můžeš pěkně vydělat! Od tebe potřebujeme jen pozitivní přístup a nemít strach se “prodat”. :-)

Náplň práce:

  • Aktivní telefonické oslovování potencionálních zákazníků
  • Tím si vytvoříš své vlastní portfolio klientů, ze kterých si uděláš svoje stálice :-)
  • Domlouvání a absolvování schůzek, kde představíš naše služby (personálně – marketingové kampaně)
  • Zacílíš na klienty především v oblasti Prahy
  • Zaznamenávání obchodních aktivit v našem CRM systému
  • Fungujeme a podporujeme se nejlépe společně v kanceláři – home office proto u nás nenajdeš

Nabízíme:

  • Motivující fixní ohodnocení, které je vázané na tvé aktivity
  • Bonusy bez omezení – na ty máš vliv jen ty :-)
  • HPP/IČO spolupráci
  • Víkendy a svátky volné
  • Flexibilní nastavení pracovní doby
  • Mobil, notebook
  • Čistou hlavu – zaklapneš notebook a tím tvůj pracovní den končí :-)
  • Vstupní zaškolení a neustálá podpora v průběhu spolupráce
  • Kolektiv prima lidí
  • Networkingy, školení...
  • Multisport kartu
  • Výbornou kávu a občerstvení
  • Nástup co nejdříve
  • Skvělou dopravní dostupnost MHD
  • Kancelář na Praze 3 - Žižkov

Požadujeme:

  • Pozitivního člověka, kterého baví se hecnout a šlápnout do toho :-)
  • Chuť s námi do obchodního světa vstoupit a vše se naučit
  • Spolehlivost a nemít strach mluvit :-)

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332