Obchodní zástupce – ocelové konstrukce – fix 44.000 Kč, i pro absolventy, bonusy
  • Tasov
Tašov
Novitim s.r.o.
8. 8. 2024
44 000 Kč - 80 000 Kč

Hledáme obchodního zástupce pro ocelové konstrukce! Montáže hal a ocelových konstrukcí pro naše zákazníky realizujeme již mnoho let. Rozšiřujeme tým o dalšího šikovného kolegu, který se k nám připojí do obchodního týmu! Láká vás obchod v technické oblasti? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Jednání s rozmanitou klientelou (pneuservisy, výrobní haly...)
  • Starost o portfolio v oblasti ocelových konstrukcí, opláštění a podobně
  • Zpracování nabídek a potřebné administrativy
  • Práce u nás v kanceláři a v terénu (celá ČR)

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení – nástupní fix 44.000 Kč
  • Další zajímavé bonusy dle vaší práce – odměnu ovlivníte vy sami
  • Nabídku pro zkušené ale i kariérní začátek pro šikovné absolventy, které láká obchod
  • Vánoční prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobil, notebook
  • HPP spolupráci
  • Příspěvek na dovolenou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občasný home office
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Poctivé zaučení
  • Odborná školení
  • Firemní akce – vánoční akce...
  • Vybavenou kuchyňku – káva, čaj...
  • Parkování v areálu
  • Nástup dle domluvy
  • Sídlo kanceláře v Tasově, obchodní činnost po ČR

Požadujeme:

  • Snahu a chuť se potřebné naučit
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Technické cítění
  • Ochotu cestovat

mso-fareast-font-family:Arial;color:black;mso-themecolor:text1">Ozvěte se nám a

pošlete váš životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další

kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují

požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Tašov
  • Obchodní zástupce Tašov
  • Tašov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332