Obchodní zástupce – region Morava (strojírenství)
  • Přerov
Přerov
Ing. Ondřej Hromjak
12. 10. 2024
45 000 Kč - 65 000 Kč

Hledáme obchodního zástupce pro region Morava, který se bude specializovat na oblast strojírenství.

Máte zkušenosti s obchodem v technickém oboru a rádi hledáte nové obchodní příležitosti? Pak hledáme právě vás! Na této pozici budete zodpovědní za péči o stávající klienty, aktivní vyhledávání nových zákazníků a poskytování řešení v oblasti strojírenství(obrábění, broušení, řezání).

Co vás čeká:

- Udržování vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových.

- Příprava nabídek a cenových kalkulací.

- Prezentace produktů a služeb v oboru strojírenství a broušení.

- Pravidelné cestování po regionu Morava.

Požadavky:

- Zkušenost v obchodní činnosti, ideálně v technickém sektoru (obrábění, broušení, řezání).

- Silné komunikační a prezentační dovednosti.

- Řidičský průkaz sk. B.

- Ochota cestovat v rámci regionu Morava.

Nabízíme:

- Atraktivní platové ohodnocení a motivační bonusy.

- Služební automobil, notebook a mobilní telefon.

- Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu.

- Příjemné a podporující pracovní prostředí.

Máte-li zájem, zašlete nám svůj životopis. Rádi vás poznáme!

  • Práce Přerov
  • Obchodní zástupce Nový Přerov
  • Obchodní zástupce Pavlovice u Přerova
  • Obchodní zástupce Přerov nad Labem
  • Obchodní zástupce Brodek u Přerova
  • Obchodní zástupce Přerov
  • Technolog ve strojírenství Přerov
  • Technik ve strojírenství Přerov
  • Obchodní ředitel Přerov
  • Obchodní analytik Přerov
  • Obchodní asistent Přerov
  • Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338