Obchodní zástupce pro revitalizace bytových domů
  • Zlínský, Zlín
Zlín
MANPOWER
23. 6. 2022

Do ryze české společnosti zaměřující se na celkové i částečné opravy bytových domů, hledáme posilu obchodního oddělení do všech krajů.

Pokud máte obchodní zkušenosti, vyhovuje Vám cestování a volnost v plánování schůzek, pak možná hledáme právě Vás!

POPIS POZICE:
  • Sjednávání zakázek v oblasti oprav bytových domů
  • Vyhledávání nových zákazníků ve svěřené lokalitě
  • Udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
  • Prezentování služeb
  • Tvorba nabídek
  • Reporting

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Nasbíral/a jste zkušenosti na obchodní pozici
  • Zajímáte se o oblast stavebnictví (stavební vzdělání výhodou)
  • Jste aktivním řidičem skupiny B
  • Jste komunikativní, spolehlivý

NABÍZÍME:
  • Měsíční osobní ohodnocení
  • Neomezená provizní složka
  • Auto i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Telefon, počítač
  • Kompletní zaškolení
  • Stravenky
  • HPP
n