OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro západní polovinu ČR
  • Karlovy Vary
Karlovy Vary
ARDIX spol. s r.o.
20. 7. 2024
50 000 Kč - 110 000 Kč
Informace o pracovní pozici

KDO JSME?

Společnost ARDIX spol. s r.o., stabilní a rychle rostoucí společnost působící na optickém trhu téměř 20let.

KOHO HLEDÁME?

Zkušeného OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro prodej brýlových obrub v regionu Západní Čechy.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

Vaším úkolem bude B2B prodej brýlových obrub značky JEAN RENO a dalších značek

u stávajících obchodních partnerů, akvizice nových zákazníků, udržování a

rozvoj vztahů s klíčovými partnery v následujících

regionech:

  • Praha

  • Středočeský kraj

  • Jihočeský kraj

  • Plzeňský kraj

  • Karlovarský kraj

  • Ústecký kraj

  • Liberecký kraj

CO NABÍZÍME?

  • motivační ohodnocení dle prodejních výsledků (průměrná měsíční mzda 110.000 Kč)

  • administrativní podporu zázemí společnosti

  • pravidelné týdenní reporty s výsledky

  • možnost podílet se na plánování marketingu a podpory prodeje

  • možnost podílet se na tvorbě vlastních kolekcí brýlových obrub

  • časovou flexibilitu

  • účast na zahraničních evropských veletrzích jako návštěvník na

    náklady firmy

  • poskytnutí databáze firemních zákazníků

  • přátelské pracovní prostředí

  • možnost dlouhodobé spolupráce

CO POŽADUJEME?

  • praxi na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE min. 2 roky

  • SŠ vzdělání

  • prodejní, komunikační a vyjednávací dovednosti (i po telefonu)

  • motivovaného, samostatného a odpovědného člověka

  • týmového hráče s respektem k firemní kultuře

  • profesionální a příjemné vystupování vůči zákazníkovi

  • flexibilitu a ochotu cestovat ve svěřeném regionu

  • řidičský průkaz sk. B

  • základní znalost MS Office

  • živnostenský list

  • znalost oboru optometrie a cizího jazyka je výhodou, ale ne

    podmínkou

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Jste

nadšený obchodník s praxí a chcete uplatnit své prodejní dovednosti? Chcete

pracovat u stabilní a dynamické společnosti s přátelskou atmosférou? Tak

neváhejte a pošlete nám svoje CV s fotografií na e-mailovou adresu: vragova@obruby.cz nebo prace@obruby.cz .

Více informací na

telefonu: +420 775 475 557.

Těšíme se

na Vaše přihlášky a možnost spolupráce!

KONTAKT

NA FIRMU:

ARDIX spol. s r.o., Hrazanská 366, 763 26

Luhačovice

e-mail: obruby@obruby.cz

mobil/WhatsApp:

+420 777 941 001

telefon:  +420 571

117 999

web:

www.obruby.cz

  • Práce Karlovy Vary
  • Obchodní zástupce Karlovy Vary
  • Obchodní manažer Karlovy Vary
  • Obchodní asistent Karlovy Vary
  • Obchodní referent Karlovy Vary
  • Obchodní ředitel Karlovy Vary
  • Obchodní analytik Karlovy Vary
  • Zástupce vedoucího provozu Karlovy Vary
  • Zástupce vedoucího prodejny Karlovy Vary
  • Vedoucí obchodní skupiny Karlovy Vary
  • Regionální obchodní manažer Karlovy Vary
  • Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337