Obchodní zástupce/zástupkyně (BETONIKA spol. s r.o.)
  • Lobodice
, Lobodice, Lobodice 221
A-Z PREZIP a.s.
18. 6. 2024
30 000 Kč - 60 000 Kč
Informace o pracovní pozici

BETONIKA spol. s r.o.:

  • Firma je významným výrobcem a dodavatelem betonových a železobetonových dílců pro kanalizační a odvodňovací systémy. Nosnou částí výrobního sortimentu je produkce trubního a šachtového programu pro kanalizační a dopravní sítě. Naše výrobky jsou dodávány na trh prostřednictvím sítě velkoobchodních partnerů a také formou přímého prodeje firmám realizujícím stavby.
  • betonika.cz

Místo pracoviště:

  • Lobodice 221, 751 01 Tovačov

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • SŠ/VŠ technického/obchodně ekonomického směru, potenciál pro spolupráci s výrobou

Hlavní náplň práce:

  • Rozvoj obchodní spolupráce se stávajícími klienty
  • Aktivní vyhledávání a oslovování potencionálních klientů
  • Tvorba a zpracování obchodních nabídek
  • Spolupráce s ostatními odděleními v oblasti inovací
  • Poskytování odborného poradenství našim zákazníkům a obchodním partnerům

Požadujeme:

  • Komunikační schopnosti, obchodní dovednosti
  • Schopnost a chuť rychle se učit
  • Aktivní a prozákaznický přístup
  • Nadšení pro obchod a schopnost plnit cíle
  • Orientace a zkušenost v oboru prefabrikovaných výrobků je výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Velká míra samostatnosti
  • Příležitost k nadstandardní profesní změně
  • Výborné zázemí pro výkon pozice a podpora firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Služební vozidlo, telefon a notebook
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Mzda:

  • Od 30.000,- do 60.000,- Kč/měsíc

Kontakt:

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 379
346