OBLASTNÍ ŘEDITEL - PRAHA
  • Praha
Praha, Praha, Budějovická
VODA CZ s.r.o.
16. 4. 2024

VODA CZ SERVICE s.r.o. je dceřinou společností společnosti VODA CZ s.r.o., jejímž cílem je poskytovat komplexní služby v oblasti vodního hospodářství (www.vodaczservice.com).

Na nově obsazovanou pracovní pozici, "OBLASTNÍ ŘEDITEL - PRAHA", hledáme dynamického a zkušeného manažera.

Náplň práce:

- příprava a realizace obchodních plánů společnosti

- tvorba, aktualizace a naplňování marketingového plánu společnosti

- monitorování a řízení strategických úkolů ve své působnosti

- vedení obchodních jednání

- řízení týmu pracovníků

- budování a rozvoj vztahů s obchodními partnery

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání, vodohospodářský směr výhodou

- prokazatelné manažerské a obchodní schopnosti

- zkušenosti s vedením zaměstnanců

- vynikající organizační a komunikační dovednosti

- schopnost převzít zodpovědnost a pracovat pod tlakem

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem

- provizní odměny za dobré výsledky hospodaření společnosti

- stravenkový paušál

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- příspěvek na dovolenou

- sick days

- služební automobil i k soukromým účelům

  • Práce Praha
  • Oblastní manažer Praha
  • Ředitel Praha
  • Provozní ředitel Praha
  • Ředitel kvality Praha
  • IT ředitel Praha
  • Ředitel logistiky Praha
  • Výrobní ředitel Praha
  • Obchodní ředitel Praha
  • Finanční ředitel Praha
  • Technický ředitel Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260