Obráběč CNC strojů | automotive
  • Turnov
Turnov
Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
24. 9. 2024
30 000 Kč - 40 000 Kč

Hledáte práci, kde můžete uplatnit své technické znalosti a dovednosti? Chcete pracovat s moderními stroji a technologiemi v prostředí, které nabízí různorodost a možnost dalšího rozvoje? Přidejte se k týmu seřizovačů v automotive výrobním závodě jako Obráběč CNC strojů.

Co budete dělat?

  • Samostatně obsluhovat a seřizovat CNC stroje – na základě technické dokumentace budete programovat a nastavovat parametry, abyste zajistili plynulý chod výroby.
  • Zajišťovat plynulý výrobní proces – sledovat a zaznamenávat výrobní parametry, abyste mohli okamžitě reagovat na případné odchylky a problémy.
  • Provádět průběžnou kontrolu kvality – přesnost je klíčová. Budete pracovat s různými měřicími přístroji a pečlivě kontrolovat rozměry vyráběných dílů podle technických výkresů.
  • Řešit údržbu a drobné opravy – CNC stroje budou pod Vaší pravidelnou kontrolou. Kromě preventivní údržby budete řešit i drobné mechanické opravy a nastavování strojů.
  • Spolupracovat na zlepšování procesů – vaše zkušenosti a znalosti oceníme i při návrzích na zlepšení výrobních postupů. Na inovace u nás klademe důraz, a za dobré nápady budete odměněni.

Co musíte znát a umět?

  • Technické vzdělání ve strojírenství (např. obráběč kovů, strojní mechanik, nástrojař, automechanik)
  • Zručnost a spolehlivost
  • Otevřenost novým technologiím a práce s PC

Na oplátku Vám nabízíme nejen atraktivní finanční ohodnocení, ale i širokou škálu benefitů:

  • Měsíční mzda dle vašich zkušeností v rozmezí 30 000 – 40 000 Kč
  • Náborový bonus až 20 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Věrnostní odměny po 5 letech
  • Svozové autobusy, závodní stravování, zvýhodněné mobilní tarify
  • Odměny za inovativní nápady
  • Multisport karta, Makro karta, sick days, firemní akce a mnoho dalších benefitů

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis - Michaela Sekyrková Vám bude průvodcem v každé fázi výběrového řízení a zajistí hladký přechod do nového zaměstnání. Zavolejte na 737-382-778 nebo napište na michaela"zavináč"wallacemyers.cz

S cílem zachovat plynulost textu je v inzerátu použita tzv. generická maskulina. Takový postup má čistě praktický důvod a nereflektuje žádnou formu genderové diskriminace.

Keywords: Obráběč CNC strojů , CNC operátor , CNC obráběč , Obsluha CNC strojů , Programátor CNC strojů , CNC seřizovač , CNC technik , CNC soustružník , Práce na CNC strojích , CNC obrábění , CNC stroje , Strojírenství , Obrábění kovů , Strojní mechanik , Obráběč kovů , CNC údržba , Výroba strojů , Třísměnný provoz , Práce s technickou dokumen

  • Práce Turnov
  • Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334