OBŘADNÍK / OBŘADNICE, ŘEČNÍK
  • Hradec Králové
Hradec Králové, Smuteční síň Hradec Králové - Kukleny, s.r.o., Hradec Králové, Denisovo náměstí /
Smuteční síň Hradec Králové - Kukleny, s.r.o.
25. 11. 2022
25 000 Kč - 30 000 Kč Kč/měsíc

- Hlavní pracovní poměr na 1 rok, po zapracování možno na dobu neurčitou.
- Nástup od 1. 2. 2023
- Pracovní náplň: realizace obřadů posledního rozloučení, tvorba a sestavení smuteční řeči, příprava hudebního doprovodu včetně editace, komunikace s pohřebními službami, příprava květinové výzdoby.
- Požadujeme: kultivované vystupování, samostatnost, schopnost bezchybného přednesu bez vady řeči, schopnost vytvořit smuteční řeč z předložených podkladů, organizační schopnosti, komunikační schopnosti na adekvátní úrovni, znalost práce s PC na pokročilejší úrovni (PowerPoint), příjemný zevnějšek, empatii, vysoké pracovní nasazení, loajalita.
- Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, stabilní zaměstnání, pracoviště v Hradci Králové.
- Kontakt: Ing. Eva Čechová, e-mail: personalni@sshkk.cz.

  • Práce Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    38 770
    11 309