Obsluha Čerpací Stanice ORLEN
  • Jeseník
Jeseník
ORLEN Unipetrol a.s.
21. 3. 2023

Aktuálně hledáme obsluhu na čerpací stanici ORLEN v Jeseníku.

Pokud Vám není cizí komunikace se zákazníky a motorismus, pak je tato pozice vhodná přímo pro Vás.

Co Vás čeká

Na pozici obsluha čerpací stanice budete zejména zoodpovědní za to, aby se u nás zákaznici cítili dobře. Hlavní náplní bude vlidná obsluha k zákazníkům a aktivní prodej.

Součásti Vaší práce

- Práci s hotovosti a platebními kartami.

- Komunikace se zákazniky.

- Aktivní prodej.

- Příprava nabídky z našeho gastro sortimentu.

- Příjem a doplňování zboží.

- Kontrola vystaveného zboží dle plánogramů.

- Kontrola expirací.

- Běžný vnitřní i venkovní úklid.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Budeme rádi za Vaše příjemné vystupování, které nebude postrádat úsměv.

- Bezúhonnost.

- Oceníme spolehlivost, flexibilitu a zažitou práci s hotovosti.

- Na této pozici je třeba mít potravinářský průkaz.

- Požadované vzdělání: Min. odborné vyučení bez maturity.

Výhodou bude, pokud budete umět

- Vaší výhodou bude chuť učit se novým věcem, a také chuť pracovat v kolektivu.

- Zdokonalovat se v dané pozici různými aktivními kurzy a proškolováním.

- Rádi bychom přijali kolegy zodpovědné, pozitivně naladěné, bezúhonné, pracovité se smyslem pro  pořádek a ideálně i pro humor.

- Preferujeme zájemce se zkušeností s prací na čerpací stanici nebo s prací na pokladně (tzv. dopočítávání). Obsluha terminálu Sazka se také hodí.

- Zkušenost v Gastro přípravě (není podmínkou).

- Alespoň částečna znalost cizího jazika vítána.

- Znalost na PC

Co Vám můžeme nabídnout

- Pestrou práci v malém kolektivu se vstřícným vedením.

- Zaškolení, zaučení a trénink pro začátečníky.

- Platové dynamické mzdové ohodnocení.

- Jistota féroveho výdělku - na čem se dohodneme, bude vždy včas vyplaceno.

- Po zapracování - pracovní smlouva.

- 8,5 hodinové směny.

Kontaktní informace

Zašlete své životopisy na orlen.jesenik@email.cz

Klement Roman

777119444