Obsluha čerpací stanice Rozvadov
  • Rozvadov
, Rozvadov, Rozvadov 20
TOP TANK s.r.o.
14. 6. 2024
30 000 Kč - 33 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • Na této pozici budete mít zodpovědnost za to, aby se u nás zákazníci cítili na svých cestách dobře.
  • Budete se věnovat aktivnímu prodeji.
  • Součástí vaší práce bude příjem zboží, doplňování zboží a běžný úklid.

Požadavky:

  • Vaší výhodou bude chuť učit se novým věcem, a také schopnost pracovat v kolektivu.
  • Hledáme někoho zodpovědného, komunikativního se smyslem pro pořádek a ideálně i pro humor
  • Alespoň základy NJ jsou důležité
  • Práce na PC
  • Pokud máte zkušenost v obchodě a na pokladně budeme rádi, není to však podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • prodloužené víkendy (krátký/dlouhý týden)
  • stravenky 180 Kč za směnu plně hrazeny zaměstnavatelem
  • příspěvek na dopravu až 3 000 Kč
  • příspěvek na praní prádla 2 000Kč a jiné benefity

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 379
346