Obsluha CNC
  • Slaný
Obsluha CNC
Slaný, Pražská 1957, 274 01 Slaný
UNiBON Production s.r.o.
25. 11. 2022

Pro obsluhu, programování a seřizování CNC strojů (soustruhu, frézky a dalších nástrojů) hledáme pracovitého a odpovědného kolegu, který je široce materiálově a technologicky orientován.

Náplň práce:

- formátování a tvarování plastového a kovového materiálu

- zhotovování výřezů z plastového a kovového materiálu na CNC strojích dle předaných dispozic

- programování CNC strojů

- zkušenost s obráběním a obsluhou CNC strojů

- přezkušování kvality výrobku své činnosti před předáním na další pracoviště

- provádění kontroly své práce na výstupu i v průběhu práce

Co u Vás budeme hledat?

- technická zdatnost

- manuální zručnost

- odpovědnost a samostatnost

- spolehlivost a vynikající pracovní morálku

- schopnost improvizace a logického uvažování

- orientace ve výkresové dokumentaci

V nově vybavených pracovištích vyrábíme designový nábytek a vybavení prodejen. Vhodnému uchazeči nabízíme zajímavou, různorodou a tvůrčí práci ve stabilní firmě s originálním zaměřením a významným potenciálem, který se opírá o 25leté know-how, moderní technologie a partu správných lidí. Vážné zájemce předem žádáme, aby se seznámili s náplní práce společnosti na našich webových stránkách www.unibon.cz. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru.

V případě zájmu pošlete Váš životopis na hr@unibon.cz nebo nás kontaktujte na tel. 605 296 015.