Obsluha myčky
  • Pasohlávky
, Pasohlávky, Pasohlávky 110
ŽS REAL, a.s.
30. 8. 2024

Hledáte zajímavou práci a chcete být součástí týmu nejmodernějšího zábavního centra v ČR? Zkuste to u nás v Aqualandu! :)

Aqualand Moravia nabízí návštěvníkům 28 tobogánů, skluzavek a 16 bazénů, nedílnou součástí resortu je i wellness centrum Forum Romanum a Pálava.

Máte rádi klid, jste spíše introvertní typ, nabízíme jedinečnou příležitost, zašijte se u nás v myčce. A teď vážně, kolega se rozhodl jít studovat a my za něho hledáme náhradu. Staň se naším kolegou v úžasném gastro týmu, těšíme se na tebe.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Obsluha automatické pásové myčky.
  • Po pásu přijede špinavé nádobí, roztřídíte ho do přepravek a ty pošlete po pásu do myčky.
  • Umyté nádobí přendáte do vozíků a rozvezete "po place" restaurace.
  • Hrnce a pekáče z kuchyně naskládáte do dalšího druhu myčky, zapnete a umyté vyndáte na regály.

Co od Vás očekáváme?

  • Pečlivost a systematičnost.
  • Ochotu pracovat od po - pá (12:00 - 21:00 hodin), víkendy máte volné nebo můžete pracovat v režimu krátký/dlouhý týden. (PO-PA 9:00-21:00)
  • Schopnost si umět rozvrhnout práci a pracovat jak samostatně, tak v menším týmu.

VÝHODOU:

  • Vlastní automobil - jelikož autobusy k nám úplně nenavazují.

Co Vám mimo jiné nabídneme?

  • Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro zaměstnance i jeho rodinu, a to včetně wellness Forum Romanum.
  • Placené volno navíc, za odpr. roky. Sick days.
  • Dotovaný oběd s možností výběru ze dvou jídel.
  • 50% sleva na všechny typy masáží.
  • 30% až 50% sleva na všechny produkty (zboží, služby, jídlo, nápoje).
  • Firemní akce pro zaměstnance.
  • Dárek k výročí ve firmě. Narozeninový dárek.
  • Volný vstup do solné terapie. Sirnou koupel 1x měsíčně zdarma.
  • Nově vybavená zaměstnanecká posilovna.
  • Zaměstnanecká prádelna.
  • a mnoho dalšího..

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332