Obsluha snídaní a obědů (dlouhý x krátký týden)
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
22. 5. 2024

Máte představu o gastronomii? Jste dobrá/ý hospodyňka/hospodář? Hledáte možnosti jak spojit rodinný život s tím pracovním? Vyhovují vám krátké a dlouhé pracovní týdny?

Pracoviště: hotel Dům Bedřicha Smetany***

nástup dohodou

Požadujeme:

  • vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit

  • samostatnost a zodpovědnost

  • přirozený projev, preciznost a smysl pro detail, komunikativnost

Pracovní náplň:

  • příprava a servis snídaní a poledního občerstvení pro hotelové hosty

  • výpomoc při přípravě lehkých pokrmů

  • dodržování zásad stolování, hygienických předpisů

  • spolupráce s kuchyní

  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti

  • spolupráce s ostatními úseky hotelu

  • příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

Nabízíme:

  • směny 6:00 - 17:30 (krátký, dlouhý týden vč. víkendů)

  • zázemí a stabilitu silné společnosti

  • práci na HPP

  • zaměstnanecké stravování (snídaně 7 Kč, oběd 35 Kč)

  • zvýhodněné výměnné rekreace v ČR i SR

  • Edenred Card - "volnočasová peněženka"

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • slevy u obchodních partnerů

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327