Obsluha textilních strojů - šička
  • Litomyšl
, Litomyšl, Pohodlí 120
BOHEMIATEX, s.r.o.
21. 9. 2024
26 000 Kč - 31 750 Kč

Přijmeme nové zaměstnance na pozici obsluha textilních strojů – šička do výrobního závodu (zpracování skleněných vláken) v průmyslové zóně BOHEMIATEX na Pohodlí u Litomyšle.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Šití izolačních polštářů plněných skleněnou vatou

  • Šití velkých nehořlavých plachet

  • Šití boxů (krabic) z nehořlavých textilií

  • Kontrola kvality hotových výrobků

  • Evidence technických dat o průběhu práce

Očekáváme:

  • Manuální obratnost, pečlivost

  • Zkušenost se šitím na šicím stroji

  • Praxe v textilní výrobě není podmínkou, šikovné zaměstnance rádi zaučíme

  • Ukončené střední odborné vzdělání – výhodou bude v textilním oboru (tkadlena, šička)

Pracovní úvazek:

  • 38,75 h/týdně, dvousměnný provoz

  • 12-ti hodinové směny (denní 5:30-17:30 / noční 17:30 - 5:30) nebo 8 hodinové – dle domluvy

  • svátky a víkendy volné

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr ve stabilní české firmě

  • pracoviště v novém výrobním závodě, moderní a čisté zázemí pro zaměstnance

  • MZDA: základní hrubá = 26.000 – 31.750 Kč

  • NAVÍC: příplatky za každou hodinu odpolední směny

  • NAVÍC: věrnostní prémie 500 Kč/měs (po 2 letech a pravidelné zvýšení každý další rok)

  • stravenkový paušál, sick days

Místo výkonu práce:

  • Průmyslová zóna BOHEMIATEX - Pohodlí 120

Je nutné zvážit náklady na dojíždění a způsob dopravy do práce – místo výkonu práce je mimo obec Pohodlí.

Pro 12-hodinové směny 5:30 / 17:30 je možné využít veřejnou dopravu BUS, která zajíždí do průmyslové zóny a zastávka je přímo u závodu.

Kontakt:

e-mail: lenka.havlikova@bohemiatex.eu

tel.: 775 154 895 - Lenka Havlíková - personální oddělení

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 624
332