Obsluha v kavárně/barista
  • Hradec Králové
, Hradec Králové, Wonkova 1262/1
Knihovna města Hradce Králové
20. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr
Platová třída: podle vzdělání a praxe, příspěvky na stravování a penzijní spoření, tarif Benefit, bližší informace o platových podmínkách při výběrovém řízení
Úvazek: celý, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
Pracovní doba: po-so, směnný provoz v rámci provozní doby kavárny 10 -18 h, so 9-13
Charakter práce: příprava nápojů a občerstvení, obsluha hostů
Místo výkonu práce: Literární kavárna, Centrum celoživotního vzdělávání, Hradec Králové
Prostředí: nové, moderní, nekuřácké; již zavedená kavárna s vlastním profilem
Nástup: červen/červenec 2024 příp. dle dohody

Náplň práce:
•    spolupráce na přípravě akcí gastronomického a kulturního charakteru
•    spolupráce na organizace cateringových služeb pro akce knihovny
•    obsluha hostů
•    příprava teplých a studených nápojů a jídel studené kuchyně (saláty, bagety aj.)
•    údržba a úklid přístrojů, nádobí a vybavení
•    další práce dle pokynů ředitele organizace

Kvalifikační požadavky:
•    praxe v gastronomii výhodou
•    čistý trestní rejstřík
•    zdravotní průkaz
•    časová flexibilita
•    řidičský průkaz skupiny B

Další předpoklady
•    nadšení pro gastronomii
•    samostatnost a schopnost práce v malém týmu
•    příjemné vystupování
•    bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost a spolehlivost

Termín podání přihlášky: do 31.5.2024

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 981
268