Obsluha velkoformátového lisu – zažehlovací úprava textilu
  • Písek
, Písek, Sedláčkova 472/6
ACE SPORT s.r.o.
26. 3. 2024
22 000 Kč - 22 000 Kč

Hledáme spolehlivého a pečlivého kandidáta/kandidátku na pozici Obsluha velkoformátového lisu – zažehlovací úprava textilu, který/á bude zodpovědný/á za obsluhu termosublimačního lisu – potisk textilních přístřihů.

Náplň práce:

    • Kontrola obtisků jednotlivých zakázek

    • Zažehlování pomocí lisu na jednotlivé díly látky

    • Kontrola kvality potištěných dílů

    • Kontrola počtu jednotlivých dílů zakázky

Požadujeme:

    • Minimálně 3 roky zkušeností na pozici vyžadující pečlivost a zručnost

    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

    • Odpovědný a systematický přístup k práci

    • Dobrý zdravotní stav a dobrá fyzická kondice

    • Smysl pro detail, spolehlivost

Nabízíme:

    • Stabilní zaměstnání, přátelské a dynamické pracovní prostředí

    • Nástupní plat od 22.000,- Kč, navýšení po zapracování

    • Zaměstnanecké benefity

Pokud jste spolehlivá a pečlivá osoba, která je schopna zvládnout fyzickou práci ve výrobě a máte zájem se připojit k našemu týmu, pak hledáme právě vás.

Nástup možný ihned.

Zašlete nám svůj životopis na adresu info@acesport.cz. V předmětu uveďte "Pozice Obsluha velkoformátového lisu". Budeme se těšit na vaši odpověď!

Ace sport s.r.o., Sedláčkova 472/6, 397 01 Písek, tel: 382 210 613

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259