Obsluha velkoplošných digitálních tiskáren
  • Písek
, Písek, Sedláčkova 472/6
ACE SPORT s.r.o.
27. 4. 2024
23 000 Kč - 35 000 Kč

Staň se součástí tvorby sportovního oblečení a přidej se k týmu, který již přes 25 let obléká špičkové sportovce po celém světě!

Náplň práce:

•Příprava tiskových strojů a nastavení pro tisk

•Monitorování tiskových procesů a zajištění kvality výstupu

•Údržba a základní servis tiskáren

•Spolupráce s týmem pro dosažení optimálních výsledků

Požadujeme:

•Počítačovou gramotnost na uživatelské a vyšší úrovni a schopnost rychle se učit pracovat s novým softwarem a technickými zařízeními

•Minimální vzdělání - nižší střední (výhodou je vzdělání odborného typu v oboru tiskařství, grafického designu nebo příbuzném oboru)

•Ochota pracovat na dvě směny

•Komunikativnost, schopnost se rozhodovat samostatně, ale také spolupráce v týmu

•Dobrý zdravotní stav a dobrá fyzická kondice (práce s těžšími břemeny)

Nabízíme:

•Platové rozpětí od 23 000 Kč do 35 000 Kč hrubého měsíčně (na základě zkušeností a dovedností s postupným nárůstem mzdy), zaměstnanecký poměr na plný úvazek

•Roční prémie

•Stravenkový paušál a zdravotní bonusy jako součást zaměstnaneckých benefitů

•Příjemné a stabilní pracovní prostředí v menší firmě s přátelským týmem

Místo výkonu práce: ACE sport s.r.o., Sedláčkova 472/6, Písek 397 01

Nástup možný ihned.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail: info (zavináč) acesport.cz

Pro případné dotazy jsme Vám k dispozici telefonicky na čísle 382 210 613. Kontaktní osoba je Jiří Blanický.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 038
261