OBSLUHA VĚŽOVÉHO JEŘÁBU
  • Uherské Hradiště
SCHOBELI Gruppe SE
27. 8. 2024
Informace o pracovní pozici

Hledáme Jeřábníka na věžový jeřáb .

Jsme společnost zabývající se montážemi regálových systémů a ocelových konstrukcí .

Co vás čeká?

Budete pracovat na projektech po celé EU, jedná se o montáže regálových systémů.

Budete ovládat věžový jeřáb ( hlavně z dolu joystickem)

Pracuje se 4-5 týdnů a týden doma ( práce od PO - SO )

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

-Zkušenost s obsluhou věžového jeřábu

-Průkaz sk.B věžový jeřáb ( nemusí být platný-firma obnoví )

 -Zodpovědnost

-Spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout?

-Vyřídíme potřebné dokumenty pro vycestování do zahraničí

-Česká pracovní smlouva na dobu neurčitou

-Práci po celý rok

-Hrazené ubytování + doprava

-Možnost kariérního růstu

-Dlouhodobou spolupráci

-Český a Slovenský kolektiv

-Dobré platové ohodnocení

-možnost zálohy již po prvním odpracovaném týdnu

-Výplata vždy k 19. v měsíci

-Férové jednání

-Odborné školení a zaučení

-Nástupní mzda 350 kč / hod.

  • Práce Uherské Hradiště
  • Obsluha stavebních strojů Uherské Hradiště
  • Obsluha čerpací stanice Uherské Hradiště
  • Obsluha energetických zařízení Uherské Hradiště
  • Uherské Hradiště - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332