OBSLUHA VĚŽOVÉHO JEŘÁBU
  • Havlíčkův Brod
SCHOBELI Gruppe SE
21. 10. 2024
70 000 Kč - 85 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Hledáme Jeřábníka na věžový jeřáb .

Jsme společnost zabývající se montážemi regálových systémů a ocelových konstrukcí.

Co vás čeká?

  • Budete pracovat na projektech po celé EU, jedná se o montáže regálových systémů.
  • Budete ovládat věžový jeřáb ( hlavně z dolu joystickem)
  • Pracuje se 4-5 týdnů a týden doma ( práce od PO - SO )

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Zkušenost s obsluhou věžového jeřábu
  • Průkaz sk.B věžový jeřáb ( nemusí být platný-firma obnoví )
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout?

  • Vyřídíme potřebné dokumenty pro vycestování do zahraničí
  • Česká pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Práci po celý rok
  • Hrazené ubytování + doprava
  • Možnost kariérního růstu
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Český a Slovenský kolektiv
  • Dobré platové ohodnocení
  • možnost zálohy již po prvním odpracovaném týdnu
  • Výplata vždy k 19. v měsíci
  • Férové jednání
  • Odborné školení a zaučení
  • Nástupní mzda 350 kč / hod.

  • Práce Havlíčkův Brod
  • Havlíčkův Brod - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 592
    337