Obsluha výrobní linky s ubytováním zdarma - Operátor ve výrobě
  • Brankovice
Brankovice
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
25. 10. 2021
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Do zahraniční výrobní společnosti hledáme zaměstnance na obsluhu automatizovaných linek.

Náplň práce:

- obsluha linek

- zásobování linek vstupním materiálem

- mezioperační kontrola

- odebíraní výrobků z linek

- manipulace s výrobky

Pracujeme buď na 12hodinové směny ranní a noční v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden nebo na 8hodinové směny ranní a odpolední, případně i noční. Požadujeme čistý trestní rejstřík.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktujte:

Human-Res s.r.o.

Andrea Jemelková

M: +420 602 645 294

E: jemelkova@optima-recruit.cz

Benefity

Nabízíme :

- nástupní mzda 26000,-

- příplatky za noční 10%+20 Kč na hodinu

- příplatky za víkendy, přesčasy, svátky

- dovolená 22 dnů za rok

- stravenkový paušál 80 Kč na směnu

- placené náklady na dojíždění (buď musíte mít bydliště blízko na dojíždění nebo auto, abyste mohli dojíždět z Uherského Hradiště, kde vám poskytneme ubytování zdarma)

- lokalita pracoviště - Brankovice okres Vyškov

Předpoklady

Schopnost pracoval na směny (buď 12hodinové ranní a noční nebo 8hodinové ranní a odpolední, možné jsou i noční).

Specializace

jakýkoliv

Nabízená mzda

Příplatky za noční, víkendy, svátky. Dovolená 22 dnů za rok. Stravenkový paušál 80 Kč na směnu.

Informace o náboru