OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ (27-30.500 Kč)
  • Ústecký kraj
Ústecký kraj
AC Jobs, s.r.o.
9. 4. 2022
27 050 Kč - 30 550 Kč měsíc

Hledáte operátorskou pozici ve výrobní společnosti v ÚSTÍ NAD LABEM? Jste ochotní pracovat v nepřetržitém provozu na 12hodinové směny? Pošlete nám životopis na pozici OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ (27-30.500 Kč)!!!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Nastavování potrubních tras
  • Obsluha výrobních zařízení
  • Technologicko-chemické procesy ve výrobě
  • Čištění, preventivní a drobná údržba výrobního zařízení

CO POŽADUJEME?

  • SOU/SŠ technický obor (strojní, chemický, elektro)
  • Ochota pracovat na 12hodinové směny (ranní/odpolední, krátký/dlouhý týden včetně víkendů)
  • Pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY!!!
  • Zkušenosti s obsluhou technických zařízení - výhodou

CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování a velký výběr z jídel
  • Zvýhodněné tarify volání i pro rodinné příslušníky
  • Závodní rekreaci na horách
  • Penzijní připojištění
  • Lokalitu: Ústí nad Labem