Obsluha výrobního zařízení
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, EPISPOL, a.s., Ústí nad Labem, Revoluční /
EPISPOL, a.s.
5. 8. 2022
25 150 Kč - 28 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Pracovní náplň:
Obsluha výrobního zařízení a filtrů včetně výměny filtrů
Nastavování potrubních tras na přečerpávání surovin a expedice hotových výrobků
Stáčení hotových výrobků do sudů, kontejnerů a autocisteren
Odběr vzorků pro kontrolu kvality výrobku
Práce s vyhrazeným plynovým a takovým zařízením
Obsluha tlakových nádob
Provádí přejímku surovin a předání hotového výrobku
Provádí čištění výrobního zařízení
Manipulace se sudy, pytli, a jinými objemnými předměty
Manipulace s odpady a jejich ukládání na stanovené místo
Evidence průběhu výrobního procesu do operačních listů a další dokumentace
Práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze
Zastupuje chybějící kolegy na směnách - nutná flexibilita
Požadujeme:
Vyučení v jakémkoliv technickém či strojním oboru
Dobrý zdravotní stav - fyzická práce, manipulace se surovinou a výrobky
Časovou flexibilitu
Obsluha VZV - výhodou
Nabízíme:
Zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
Zkušební doba 3 měsíce
Možnost výplaty odměn od vedoucího za odvedenou práci
Možnost výplaty motivačního příspěvku dle hospodářského výsledku společnosti
Náborový příspěvek - až do výše 50 000Kč dle pravidel společnosti
5 týdnů dovolené
Firemní zvýhodněné stravování
Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání pracovního poměru
Závodní rekreace
Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží
Další benefity a informace na www.spolchemie.cz/cs/kariera
Kontakt: e-mailem, telefonicky, osobně na uvedené adrese v době od 8:00-14:00, pers. odd. Revoluční 86, Ústí nad Labem