Obvodní báňský inspektor/báňská inspektorka v Hradci Králové
  • Hradec Králové
Hradec Králové
Český báňský úřad
24. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

vykonávání kontrolní a inspekční činnosti, prověřování odborné způsobilosti

dozorovaných organizací a jejich pracovníků

 Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním

programu, praxe v oboru hornictví výhodou

 Nabízíme:

tarifní plat ve 12. platové třídě + osobní ohodnocení + zvláštní příplatek;

mimořádné finanční odměny; motivační finanční ohodnocení v závislosti na

odvedené práci

získání praktických zkušeností, profesní růst a rozvoj odborných znalostí

31 dnů volna

stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění nebo příspěvek

na životní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím

pracoviště v Hradci Králové

 Termín nástupu: 1. prosinec 2024 nebo dle dohody

  • Práce Hradec Králové
  • Inspektor Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 502
    333